wtorek, 24 listopada 2015

Idzie nowe… Spotkanie z twórczością Joanny Szczepkowskiej i nie tylko.Idzie nowe… Spotkanie z twórczością Joanny Szczepkowskiej i nie tylko.

W piątkowe popołudnie gościliśmy w naszej bibliotece grupę wspaniałych ludzi, którym chciało się na chwil kilka „zatrzymać” i poddać się refleksji. A powodów ku temu było wiele.

Po pierwsze: Grupa Słowa Żywego zaprezentowała nam słowno – muzyczny spektakl na bazie utworów znanej aktorki /nie tylko z filmu i teatru/,  Joanny Szczepkowskiej.

 Towarzyszyły temu wspaniałe, refleksyjne piosenki  Edwarda Stachury w wykonaniu zespołu Stare Dobre Małżeństwo.W drugiej części – już wieczornej – swój nowy tomik poezji zaprezentowała Pani Teresa Bojanowska, nasza Czytelniczka, pasjonatka obserwacji dnia codziennego i dzielenia się nimi z Czytelnikami.
I na zakończenie kilka słów o swojej najnowszej książce: Weźcie to dziecko  opowiedziała Pani Helena Piotrowska – także nasza Czytelniczka, mieszkanka naszego Osiedla. Pani Helena ma w swoim dorobku już 9 książek. Czekamy na kolejne….Brak komentarzy:

Prześlij komentarz