poniedziałek, 20 grudnia 2010

Koszmarny Karolek bez tajemnic

W jaki sposób Karolek wygrał wyścigi w workach? Jak Karolek zarobiał pieniądze na nowe komiksy? Jak się nazywa mucha bez ucha? Na te i wiele innych pytań odpowiadali uczestnicy konkursu "Koszmarny Karolek w pytaniach i odpowiedziach."Chęć udziału zgłosiło 19 osób, ale ostatecznie w imprezie udział wzięło 14 młodych czytelników, FANÓW (teraz to wiemy na pewno!!!) Koszmarnego Karolka.
W piątek, 17 grudnia kilka minut po godz. 16-tej przybyli do nas czytelnicy z Filii nr 2, Filii nr 5, Abecadła, no i oczywiście nasi stali bywalcy. Imprezę poprowadził (i w całości przygotował) Pan Mariusz Wiżynis-Gawroński, a w jury zasiadły Panie z Samorządowej Rady Osiedla Kormoran (głównego sponsora i patrona konkursu), oraz pani Agnieszka - nauczyciel bibliotekarz ze Szkoły Podstawowej nr 22.
Wiedza ale i duża doża szczęścia - to trzeba było mieć, aby dobrnąć do końca konkursu. My - dorośli byliśmy pod wrażeniem: dzieci opanowały wiedzę o Koszmarnym Karolku w sposób rewelacyjny!!! Widać, że często wracają do tych pozycji.

I NIECH TO BĘDZIE ZACHĘTA DLA INNYCH!

Poziom - wyrównany. Różnice punktowe - minimalne.
A w przerwie robiliśmy gludyń. Praca przy nim okazała się wielką frajdą, ale jeść się go nie dało... :-(Laureatami konkursu zostali:

Dominika Piórkowska - 44 pkt.
Agata Błaszczak - 43 pkt.
Justyna Brzóska - 39 pkt.

Daniel Piórkowski - 39 pkt.Tuż za podium byli nasi najmłodsi uczestnicy:
Jakub Krawczyk i Irwin Podolak.
W nas pozostał wielki szacunek dla Ich wiedzy i woli walki.
Pozostali uczestnicy konkursu to:

Ania BłaszczakKarolina Sudoł
Patrycja Czajkowska
Natalia Ozimek
Daniel Kurzawa
Patrycja WasilewskaA gludyń sprawnie nam przyrządzała Nikoa Nosal.
Wszystkie dzieci otrzymały na zakończenie dyplomy "Za wybitne zasługi dla Klubu Purpurowej Czaszki" oraz niezwykle bogate nagrody od Rady Osiedla Kormoran.

Wszystkim dziękujemy!

Czekamy na uwagi i komentarze.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz